Hakkımızda

Hac & Umre İslami Turizm Fuarı HAKKINDA


‘’Kutsal Topraklara Yapılan İbadet Yolculuğu…’’
Sayın Yetkili;
19-22 Ekim 2017 Tarihleri arasında Kocaeli’de ‘’Hac, Umre ve İslami Alternatif Turizm Fuarı’’ düzenliyoruz.
Bu fuarın amacı; İbadetlerini gerçekleştirmek isteyen yahut İslami seyahat yapmak isteyen vatandaşlarımızı Hac-Umre ve İslami Alternatif Turizm konusunda faaliyet gösteren, kutsal topraklardan gelen seçkin otel, havayolu ve diğer seyahat servis sağlayıcı kurumları/kuruluşlarıyla, yurtiçinde tercih edebilecekleri otellerin ve tatil mekanlarının yetkilileriyle buluşturmaktır.

Fuarımızı gerçekleştirirken, yapılacak ibadetlerin daha şuurlu, daha huzurlu olmasına bir nebze de olsa da katkı sağlamayı düstur ediniyoruz. Son yıllarda çok talep gören inanç turizmi, tesettür otelleri, kaplıca ve termal otellerini de fuarda bir araya getiriyoruz.
Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Diyanet İşleri Başkanlığı destekleriyle gerçekleştireceğimiz fuarımıza, değerli kurumunuzu da fuarın katılımcıları arasında görmekten onur duyarız.

MİSYONUMUZ


Proaktif Fuarcılığın bu alandaki misyonu üstün değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; güvenilir, kaliteli firmaları bir araya toplamak ve İslami Turizm Fuar Sektöründe daha modern işlere rehberlik yapmaktır. Sektörün yüklediği sorumlulukları amaç edinerek memnuniyeti sağlamak, Hac, Umre & İslami Turizm Fuarı’na katılanlar ile samimi bir bağ kurup hizmetlerini maksimum düzeyde sağlamak ve yaratıcı çizgisiyle ilerleyerek yenilikleri her zaman ilk önce müşterilerine sunmaktır.

VİZYONUMUZ


Proaktif Fuarcılığın kendine edindiği vizyon ise; müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan hizmetler geliştirerek, bilinirliği yüksek, kar ederek büyüyen, dinamik, şeffaf bir kurum olmaktır.